RQS Soil Plugs bieden een ideaal substraat voor het ontkiemen en de vroege groei van cannabisplanten. Ze zijn gemaakt van de hoogste kwaliteit turf en kokos en bieden uitstekende luchtigheid en absorberend vermogen. Zo verhogen ze de kans op een succesvolle ontkieming en zaailingontwikkeling. Micronutriënten en actief organisch materiaal ondersteunen een gezonde wortelgroei en jonge planten.
RQS Soil Plugs bieden een ideaal substraat voor het ontkiemen en de vroege groei van cannabisplanten. Ze zijn gemaakt van de hoogste kwaliteit turf en kokos en bieden uitstekende luchtigheid en absorberend vermogen. Zo verhogen ze de kans op een succesvolle ontkieming en zaailingontwikkeling. Micronutriënten en actief organisch materiaal ondersteunen een gezonde wortelgroei en jonge planten.
RQS Soil Plugs: Optimale Ontkieming en Vroege Groei
Video id: 720197126
RQS Soil Plugs combineren turf en kokosvezel van de hoogste kwaliteit om de ontkieming en vroege groeistadia te ondersteunen. Een propriëtair bindmiddel geeft het substraat een ideale sponsachtige structuur. Het resultaat is een speciaal medium met een perfecte balans tussen vochtabsorberend vermogen en beluchting. Dit stimuleert de vroege wortelontwikkeling, wat weer de kansen op een succesvolle ontkieming vergroot.
Onze pH-neutrale pluggen bevatten ook micronutriënten en biologisch actieve materialen om de groeikracht van jonge planten te ondersteunen. Zodra de wortels zichtbaar worden, kun je de zaailingen en hun soil plugs eenvoudig overbrengen naar aarde, steenwol of een hydroponisch systeem.
Zo Gebruik je de RQS Soil Plugs
De RQS Soil Plugs komen droog aan. Maak ze simpelweg vochtig met schoon water.
Besproei de zaadjes zoals aangegeven, maar pas op dat je niet te veel water geeft. De pluggen moeten vochtig aanvoelen, niet nat.
Onze Soil Plugs zijn ideaal om over te brengen naar aarde, steenwolblokjes of een hydroponisch systeem. Je kunt de planten verpotten zodra de wortels zichtbaar worden.
Chemische Eigenschappen
pH 5,7 +/- 0,2
EC: 0,8 +/- 0,2
Verkrijgbaar in pakjes van 3, 5 en 10 stuks.
Door
S. S. Geplaatst op 29/Sep/2023 :
(5)
51
Aanhef : Super Produkt Commentaar : Einfache Handhabung mit sicherem Erfolg nur weiterzuempfehlen
Door
D. V. Geplaatst op 03/Aug/2023 :
(5)
51
Aanhef : Willi Commentaar : Super Sache!!!
Door
D. K. Geplaatst op 01/Aug/2023 :
(5)
51
Aanhef : love this easy product Commentaar : rqs put the ease into home cultivation
Door
M. S. Geplaatst op 27/Jul/2023 :
(5)
51
Aanhef : Mister ious Commentaar : Super makkelijk in gebruik.
Een kuipje of bakje vullen met water, de soil plugs er een minuut in laten weken, waarna je ze uithaalt en even uitknijpt en dan in je propagator zet, ik plaats dan met een pincet mijn zaden er in en haal een stukje vanboven van de soil plugs om het gaatje wat af te dichten, soms gebruik ik een mini laagje aarde. Als je de zaden te diep plant kan je problemen krijgen, alsook als je ze ondiep plant dan krijg je de witte wortel met haartjes die gaat strekken. Als je witte wortels ziet kan je beetje aarde verkruimelen rond het steeltje.
Ik gebruik ze voor de tweede maal deze keer en momenteel nog geen problemen ondervonden.
Door
L. A. Geplaatst op 25/Jul/2023 :
(5)
51
Aanhef : Doc Commentaar : Sublime pour mes clones
Door
M. B. Geplaatst op 18/Jul/2023 :
(5)
51
Aanhef : Works like a charm Commentaar : Great for germinating and transplanting!
Door
H. Z. Geplaatst op 19/Jun/2023 :
(5)
51
Aanhef : Perfectos Commentaar : Son excelentes para germinar!!
Door
G. D. Geplaatst op 29/May/2023 :
(5)
51
Aanhef : Great starting medium for autoflowers! Commentaar : I would recommend these to anyone! For my autoflowers I soaked the seeds for ~12-18h before popping them into the plugs. So far, 100% succes rate. Since the plugs are an excellent germination medium, including beneficial microbiota, I have noticed improved growth over other methods.
Door
J. S. Geplaatst op 11/May/2023 :
(5)
51
Aanhef : J.J. Commentaar : Rally good
Door
A. D. Geplaatst op 08/May/2023 :
(5)
51
Aanhef : Do Commentaar : Super pratique, simple et efficace !
Door
S. B. Geplaatst op 11/Apr/2023 :
(5)
51
Aanhef : Super Commentaar : Alle zaden zijn uitgekomen met deze soilplugs. Perfect drainage.
Door
J. K. Geplaatst op 03/Apr/2023 :
(5)
51
Aanhef : Pozdrawiam 😃 Commentaar : Very good quality product👍
Door
E. M. Geplaatst op 13/Mar/2023 :
(5)
51
Aanhef : Excellent Commentaar : Simple, fast, really good choice.
Door
M. K. Geplaatst op 20/Feb/2023 :
(5)
51
Aanhef : How to germinate 101 Commentaar : Top method, will buy again. Recommended!
Door
M. B. Geplaatst op 16/Feb/2023 :
(5)
51
Aanhef : Best way for germination! Commentaar : I found this product the very best Place for seeds germination!
Thanks RQS